Centrum Handlowe Nowe Bielawy – twoje miejsce na mapie Torunia

Box2 Materiały partnera

Centrum Handlowe Nowe Bielawy Toruń jest znane każdemu mieszkańcowi Torunia i okolic. Często odwiedzają go także turyści. Funkcjonuje na rynku już dosyć długo, ponieważ był to jeden z pierwszych takich obiektów w mieście. Jednak cały czas się rozwija. Niedawno centrum przeszło sporą modernizację, zmieniając się w nowoczesną galerię handlową i miejsce spotkań. Została przebudowana strefa restauracyjna, zmieniono posadzkę na pasażu handlowym i elewację budynku.

Centrum handlowe zostało wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, a do dyspozycji klientów zostały oddane strefy relaksu i wypoczynku. Dla dzieci udostępniono wewnętrzny plac zabaw. Oprócz wielu sklepów, punktów handlowych i usługowych centrum Nowe Bielawy Toruń zapewnia też mnóstwo rozrywki, oferując udział w licznych, systematycznie organizowanych wydarzeniach. Obecnie, centrum handlowe Nowe Bielawy to jedna z najnowocześniejszych galerii, będąca centrum zakupów, rozrywki i wypoczynku.

REKLAMA

Powierzchnia galerii Nowe Bielawy Toruń to 25 tys. m kw. Centrum handlowe oddaje nam do dyspozycji 70 sklepów, restauracje i punkty usługowe. Wśród najważniejszych najemców można znaleźć firmy z branży spożywczej, odzieżowej, obuwniczej, kosmetycznej, wyposażenia wnętrz czy RTV Agd. W centrum handlowym znajdziemy też księgarnię, sklep zoologiczny, punkty usługowe, pralnię, punkty telefonii komórkowej, pocztę i banki. Dostępne są także restauracje i punkty gastronomiczne oferujące posiłki wegetariańskie, fast foody czy nawet dalekowschodnie dania. Sklepy i punkty z branży spożywczej, cukiernia, piekarnia zapewniają nam wszelakie artykuły żywnościowe, pieczywo, ciasta, a nawet produkty ekologiczne. Na miejscu kupimy także Pierniki Toruńskie. Supermarket Carrefour przyciąga różnorodnym asortymentem i dużym wyborem produktów w przystępnych cenach.

W Centrum Handlowym Nowe Bielany Toruń możemy skorzystać z ofert i promocji licznych sklepów odzieżowych i obuwniczych. Mamy tu znane i cenione na rynku marki, takie jak: Wojas, Ryłko, CCC, Carry, Pepco, Queen, 5.10.15 czy Triumph. Niezależnie od tego, czy szukamy odzieży czy obuwia praktycznego, czy też podążamy za najnowszymi trendami modowymi wszystko to znajdziemy w galerii Nowe Bielawy. Jednym z salonów obuwniczych szczególnie cenionym przez klientów jest sklep Wojas. Marka ta słynie z niezawodnych butów wysokiej jakości. To polski producent, który oferuje obuwie na każdą okazję. Przede wszystkim skórzane eleganckie obuwie dla kobiet i mężczyzn, ale także obuwie młodzieżowe czy trekkingowe i sportowe. W sklepach Wojas znajdziemy też galanterię skórzaną, taką jak: torebki, paski i teczki.

Centrum Nowe Bielawy to także wspomniane już sklepy kosmetyczne, takie jak Rossman czy Douglas. Oferują one kosmetyki i perfumy polskich oraz zagranicznych marek, z rozpiętością cenową na każdą kieszeń. Znajdziemy tam też środki czystości i artykuły higieniczne. Sklepy zapewniają także doradztwo i fachową pomoc w doborze produktów.

Branżę RTV, Agd reprezentuje salon RTVEUROAGD, wchodzący w skład ogólnopolskiej sieci sklepów specjalizujących się w elektronice użytkowej i sprzęcie artykułów gospodarstwa domowego. Jako lider rynku sklep zapewnia bardzo duży wybór produktów – urządzeń i sprzętów wielu producentów i znanych marek. Są to produkty wysokiej jakości, sprawdzone już przez użytkowników i klientów sklepu. Z pewnością znajdziemy tam interesujący nas sprzęt Agd wykorzystywany w kuchni, czy inny służący do rozrywki, do wypoczynku czy realizacji hobby. W oparciu o szeroką ofertę zdołamy też w pełni wyposażyć biuro. Sklep RTVEUROAGD oferuje także szereg usług związanych z doradztwem i zakupionym towarem. 

Warto też wspomnieć, że Centrum Handlowe Nowe Bielawy jest przyjazne środowisku i stawia na zrównoważony rozwój. Dba o mniejsze zużycie energii i wody. Gwarantuje to prestiżowy certyfikat  BREEAM In-use, który może otrzymać tylko proekologiczny obiekt. Za zarządzanie galerią odpowiada spółka Newbridge Poland, która ma pod swoją pieczą także kilka innych centrów handlowych w Polsce. Centrum Handlowe oferuje miejsca parkingowe dla ponad 1250 samochodów. Można więc bez problemu przyjechać autem, bez obaw o wolne miejsce do zaparkowania. 

Centrum Nowe Bielawy jest otwarte w dogodnych dla klientów godzinach: od godz. 9ej do 21ej, a w niedziele handlowe od godz.10ej do 20-ej. Zapraszamy na zakupy mieszkańców, a także turystów zwiedzających Toruń. Warto zapamiętać ten adres: ul. Olsztyńska 8, Toruń.  Aktualności i planowane wydarzenia w Centrum Handlowym Nowe Bielawy można natomiast znaleźć na stronie www galerii https://www.nowe-bielawy.pl/. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *