Burmistrz Chełmży spotkał się z nauczycielami

Box2 Chełmża
fot. Marcin Seroczyński

Nauczyciele i dyrektorzy chełmżyńskich placówek oświatowych spotkali się z burmistrzem miasta Jerzym Czerwińskim z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Spotkanie odbyło się w budynku Środowiskowego Centrum Aktywności w Chełmży, w piątek 15 października. Z tej okazji burmistrz Jerzy Czerwiński złożył życzenia obecnym, wręczając im przy tym kwiaty i wyróżnienia. 

REKLAMA

Wręczono cztery nagrody za szczególne osiągnięcia zawodowe. Dorota Górtowska, dyrektorka Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży, doceniona została za pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz rzetelne i efektywne zarządzanie przedszkolem. Iwonę Wierzbicką, wicedyrektorkę Szkoły Podstawowej nr 3, wyróżniono za rozwijanie zainteresowań uczniów oraz inicjowanie wielu imprez szkolnych i miejskich. Katarzyna Wyka-Buchalska, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 5, otrzymała nagrodę za pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz bardzo dobre przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Z kolei Katarzyna Gajewska, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 2 – za pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz udział w projektach ogólnopolskich na poziomie szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.