Bezpłatne kursy w Gronowie

Box2 Lubicz Wiadomości
fot. ilustracyjne / Pixabay

Jeśli jesteś w wieku 18-65 lat i nie prowadzisz działalności gospodarczej, możesz zapisać się na bezpłatne kursy w ramach projektu „Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2”.

Darmowe kursy pomogą nabyć, podnieść lub uzupełnić posiadane kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności.

REKLAMA

– Uczestnikami mogą być osoby dorosłe należące do grup defaworyzowanych, o niskich kwalifikacjach wykazujące największą lukę kompetencyjną i największe potrzeby w dostępie do edukacji, chcące z własnej inicjatywy nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje, kwalifikacje i umiejętności – czytamy na stronie ZS CKU w Gronowie.

Oprócz tego osoba chcąca się zapisać musi mieszkać (niekoniecznie być zameldowanym) lub uczy się, lub pracuje w w województwie kujawsko-pomorskim w powiatach: Miasto Toruń, toruńskim, brodnickim, chełmińskim, golubsko – dobrzyńskim, grudziądzkim, rypińskim, wąbrzeskim, Miasto Grudziądz, aleksandrowskim, lipnowskim, radziejowskim oraz Miasto Włocławek.

Osoby chcące skorzystać z programu nie mogą też w innym projekcie aktywizacji zawodowej współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie TUTAJ. Można je uzyskać także pod numerem +48 600 727 156.

Tagged

1 thought on “Bezpłatne kursy w Gronowie

  1. Witam pisze w takiej sprawie, czy za zgoda rodziców jest możliwość uczęszczanie na kursy osoby niepełnoletniej ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.