Bezpiecznie na wsi. E-learningowy kurs dla dzieci

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Chcący poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym mogą wziąć udział w specjalnym kursie i zawalczyć o jedną ze 100 hulajnóg.

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” to e-learningowy kurs poświęcony zagrożeniom wypadkowym w gospodarstwie rolnym, dedykowany dla dzieci rolników w wieku od 6 do 14 lat. Każdy, kto go ukończy weźmie udział w losowaniu, w którym do wygrania będzie łącznie 100 hulajnóg. 

REKLAMA

Kurs dostępny jest na stronie internetowej prewencja.krus.gov.pl. Na jego zakończenie trzeba rozwiązać test, po którym należy pobrać certyfikat ukończenia i formularz zgłoszeniowy. Dokumenty w formacie PDF przesłać trzeba na adres hulajnoga@krus.gov.pl nie później niż do 30 września. 

W ubiegłym roku spośród niemal 4 tys. uczestników rozlosowano 50, którzy otrzymali nagrody. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Na stronie KRUS dostępne są również materiały edukacyjne, poruszające tematykę bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *