Będzie strajk nauczycieli z gminy Łubianka? Są wyniki referendum

Box2 Łubianka Wiadomości
fot. Związek Nauczycielstwa Polskiego

Strona facebookowa Obywatelska Gmina Łubianka podała wyniki referendum w sprawie strajku nauczycieli przeprowadzonego w szkołach w gminie Łubianka. Większość nauczycieli jest za strajkiem.

Jeśli 8 kwietnia dojdzie do strajku nauczycieli, nie ominie on również placówek oświatowych w gminie Łubianka. Przypomnijmy: nauczyciele walczą o 1000 zł podwyżki wynagrodzenia.

REKLAMA

Strona facebookowa Obywatelska Gmina Łubianka podała wyniki referendum strajkowego przeprowadzonego w szkołach podstawowych w Brąchnowie, Łubiance, Pigży, Warszewicach i Wybczu.

– W ostatnich dniach w pięciu szkołach naszej gminy odbyły się referenda strajkowe. O ich wynikach poinformował „Obywatelską”, a za jej pośrednictwem mieszkańców, Sławomir Trzymkowski, Prezes Ogniska ZNP Łubianka. Wyniki referendów w naszej gminie wyglądają następująco: SP Brąchnowo – 90%, SP Łubianka – 94%, SP Pigża – 90%, SP Warszewice – 96%, SP Wybcz – 89%.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *