Autobusy odjeżdżają za wcześnie. Jest komentarz Arrivy

Box1 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. Łukasz Piecyk

W ostatnim czasie na grupach dyskusyjnych na facebooku pojawiły się wpisy mówiące o tym, że autobusy Arriva odjeżdżają z przystanków przed wyznaczoną godziną.

Chodzi konkretnie o kursowanie autobusów w gminie Wielka Nieszawka. Jeden z komentarzy mówił, że autobus Arriva miał odjechać z przystanku “stadion” o godz. 13:05, a odjechał co najmniej 5 minut wcześniej.

REKLAMA

Ta sytuacja miała miejsce 16 kwietnia, jednak autorka komentarza napisała, że autobus “znów” odjechał z tego przystanku przed czasem, co sugeruje, że nie zdarzyło się to pierwszy raz. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Arrivę:

– Rzeczywiście w ostatnim czasie otrzymaliśmy sygnał od pasażerów, że takie sytuacje miały miejsce na kilku kursach w tej relacji. Za te niedogodności pasażerów najmocniej przepraszamy. Niezwłocznie po otrzymaniu tych informacji, podjęliśmy wewnętrzne działania korygujące, by te przypadki się nie powtarzały. Ponadto planujemy modyfikacje rozkładu jazdy autobusów, tak by kompleksowo zminimalizować ryzyko takich sytuacji – informuje Joanna Parzniewska, PR Manager/Rzecznik prasowy Arrivy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *