Auto zmiażdżone jak kanapka. Zdjęcia z wczorajszej tragedii na DK 10

112 Box2
Zdjęcie: Pomoc Drogowa J & J Hejnowicz s.c.

Przypomnijmy: wczoraj o 16.40 doszło do tragicznego wypadku na DK 10 w Dybowie (gm. Wielka Nieszawka). Na 295 kilometrze trasy doszło do zderzenia trzech aut osobowych i samochodu ciężarowego.

Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne. Łącznie w zdarzeniu brało udział 7 osób. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży. Droga była całkowicie zablokowana, a ruch samochodowy policja kierowała objazdami. Na miejscu, jeszcze po zmroku pracowało pogotowie drogowe, które musiało ściągnąć samochód ciężarowy oraz osobowe, a raczej to, co z nich zostało.

REKLAMA

Pomoc Drogowa J & J Hejnowicz s.c. opublikowała zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widać na nich, że samochód ciężarowy znalazł się do połowy w lesie, a z jednej z osobówek niewiele zostało. Takie uszkodzenia mogą świadczyć o dużej prędkości w momencie wypadku.

Tagged
Anna Zglińska
Historyczka, technik informatyk, okazjonalnie archiwistka. Zaczynała od pisania po ławkach w szkole, prowadzenia bloga, potem w "Nowościach", dziś w "Poza Toruń" i "Tylko Toruń". Ukradkiem zbiera materiały do książki... kucharskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *