Atrakcyjna działka w Zelgnie pod usługi lub handel

Box2 Chełmża Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Urząd Gminy Chełmża

37 tys. zł – od takiej ceny zacznie się licytacja nieruchomości zabudowanej garażem w Zelgnie. Działka, na której znajduje się obiekt, liczy 0,25 ha.

Wójt gminy Chełmża ogłosił drugi przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości we wsi Zelgno. Chodzi o działkę liczącą 0,25 ha, która jest zabudowana budynkiem garażowym.

REKLAMA

Cena wywoławcza tej nieruchomości została ustalona na poziomie 37 tys. zł. Do tego trzeba też doliczyć 23-proc. podatek VAT. Wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej należy uiścić do 15 stycznia 2019 r. w kasie Urzędu Gminy Chełmża lub na konto gminy Chełmża.

Budynek znajdujący się na działce jest parterowy. Bez podpiwniczenia. Składa się z 12 boksów garażowych o powierzchni 209 m kw. Działka, na której znajduje się obiekt, nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Nie wydano dla niej także warunków zabudowy.

Może być wykorzystana pod zabudowę usługowo-handlową z możliwością zamieszkania, pod nieuciążliwą działalność gospodarczą, zieleń urządzoną bądź parking.

Nieruchomość ma dostęp do drogi gminnej poprzez drogę wewnętrzną na działce należącej do gminy. Jest nieuzbrojona. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sieć elektroenergetyczna, gminny wodociąg i kanalizacja sanitarna.

Przetarg odbędzie się 22 stycznia 2019 r. o godz. 9 w Urzędzie Gminy Chełmża przy ul. Wodnej 2 (pokój nr 4).

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *