ARiMR zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym o recyklingu

ARiMR Box2 Wiadomości

Organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa proekologiczny konkurs fotograficzny dla dzieci ze szkół podstawowych z obszarów wiejskich pt. „Akcja reaktywacja – jestem na tak dla recyklingu” ma przede wszystkim na celu zachęcenie do segregowania odpadów i recyklingu.

Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie autorskiej pracy z odpadów, w tym z plastiku, metalu, papieru lub innych opakowań głównie z materiałów niedegradowalnych. Praca może przybrać dowolną formę np. rzeźby lub instalacji. Wykonawca będzie miał za zadanie sfotografować pracę i zdjęcie przesłać na wskazany adres e-mailowy ARiMR. Materiał zdjęciowy zostanie opublikowany na stronie i w mediach społecznościowych ARiMR. Ze zwycięskich i wyróżnionych prac, po dostarczeniu ich przez uczestników już po finale konkursu do siedziby ARiMR, przygotowana zostanie wystawa.

REKLAMA

Konkurs trwa do dnia 16 sierpnia 2021 r. Do tego czasu prace należy nadesłać na na adres mailowy:  konkursARiMR@arimr.gov.pl w tytule wiadomości pisząc: konkurs fotograficzny pt. „Akcja reaktywacja – jestem na tak dla recyklingu”. Uczestnikiem konkursu może być dziecko w wieku od 7 do 15 lat (szkoła podstawowa) z obszaru wiejskiego. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 1 pracę (fotografię) prezentującą jedną autorską pracę (rzeźbę, instalację etc.) z odpadów. Technika wykonania prac – fotografii jest dowolna (np. aparat cyfrowy, smartfon). Zdjęcia w formacie JPG powinny być zapisane w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi (bez kompresji). Fotografii powinien towarzyszyć opis zawierający: tytuł zdjęcia, datę oraz miejsce jego wykonania, dane personalne autora – Uczestnika konkursu i reprezentującego go rodzica/opiekuna prawnego. Do przesyłki ze zdjęciem należy załączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji i regulamin dostępne tutaj.

Materiał: ARiMR

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *