Aresztowano 29-laka. W jego mieszkaniu znaleziono amfetaminę i ekstazę [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

We wtorek 5 maja chełmińscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku ze znalezieniem znacznej ilości narkotyków. Sprawca usłyszał już zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze chełmińskiej komendy dwa dni temu dokonali przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych. Podejrzewali, że mogą w budynku znaleźć duże ilości środków odurzających i nie pomylili się.

REKLAMA

Policjanci nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi i psychotropowymi, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale również dla życia – zapewnia asp. Dorota Lewków z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie.

Mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy i kilkaset tabletek ekstazy. Znaleźli także przedmioty, służące do porcjowania i ważenia. Policjanci zatrzymali w mieszkaniu 29-latka, odpowiedzialnego za próbę wprowadzenia na rynek środków psychotropowych. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania i przygotowania do wprowadzenia w obrót znacznej ilości narkotyków. Został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *