Aleksander Doba w kwietniu odwiedzi Toruń!

Box2 Wiadomości
Fot. Centrum Kultury Dwór Artusa

Aleksander Dobra, podróżnik, który samotnie przepłynął kajakiem ocean, będzie gościem pierwszej odsłony cyklu „Bliskie spotkania z człowiekiem”, realizowanego wspólnie przez Centrum Kultury Dwór Artusa oraz Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis.

Mówi o sobie, że nie jest sportowcem tylko turystą, a tak naprawdę zdobywa najważniejsze nagrody podróżnicze, od Kolosów po tytuł Podróżnika Roku National Geographic. Co więcej, zdobywa świat! Kajakiem. Ma w planie obchodzić 102 urodziny, a jego życiowa dewiza brzmi – „Marzenie, plan, realizacja!”.

REKLAMA

-Dla wielu dokonania Aleksandra Doby są niewyobrażalne. A jednak 73- letni podróżnik drwi z czasu i ze starości – podkreślają organizatorzy wydarzenia. – Samotnie przepłynął kajakiem ocean, a o tej wielkiej wyprawie opowiada, jak o podróży do własnego wnętrza. Co więcej wcale nie osiada na laurach, tylko już planuję kolejną przygodę. W maju rusza bowiem w mroźne odstępy Syberii. Co spodziewa się tam odnaleźć, czego nauczyły go bliskie spotkania z rekinami i jak to jest walczyć z przeciwnościami losu, gdy można liczyć tylko na… siebie? Tego wszystkiego z pewnością dowiemy się podczas wieczoru w Dworze Artusa.

Aleksander Doba zawita do Dworu Artusa w piątek 12 kwietnia. Spotkanie z podróżnikiem rozpocznie się o godz. 19.00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *