Aktywny wrzesień

Box2 Chełmża Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Koniec wakacji to nie koniec atrakcji. Mieszkańcy gminy Chełmża, a w szczególności miłośnicy spędzania wolnego czasu na sportowo, na nudę nie mogą narzekać. Od września kontynuowany będzie program „Gmina Chełmża – Zdrowa Gmina”.

Przed uczestnikami projektu w letnim sezonie czekają wycieczki pieszo-rowerowe. W niedzielę 1 września zaplanowana jest wycieczka rowerowa. Miejsce zbiórki w Chełmży o godz. 14.00 przy pływalni. Uczestnicy rajdu pojadą przez Browinę i Brąchnówko w kierunku gminy Łubianka. Kolejna wycieczka odbędzie się w sobotę 7 września. Jest to piesza wędrówka z Torunia.

REKLAMA

Trasa odbędzie się w ramach programu „Walkathon – Neuca dla zdrowia”. Zbiórka o godz. 11.00. Trasa wyniesie 7,3 km. Organizatorzy chcą nie tylko zadbać o poprawę kondycji uczestników, ale również wesprzeć najbardziej potrzebujących. Za każdy przebyty kilometr fundacja „Neuca dla zdrowia” przekaże 2 zł na szczytny cel.

Kolejna wycieczka, tym razem rowerowa, odbędzie się w niedzielę 15 września. Start z Chełmży o godz. 14.00, a trasa przebiegać będzie przez Kończewice, Nawrę, Wybcz, Wybczyk, Wymysłowo, Warszewice, Brąchnówko i Browinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *