Akcja leśników. Zebrał pięć śmieci z lasu i wskoczył do lodowatej wody [WIDEO]

Box2 Województwo
fot. Nadleśnictwo Toruń

W ramach akcji #zabierz5zlasu Nadleśnictwo Toruń nietypowo zachęca do sprzątania lasów. Przekonajcie się sami i zobaczcie to wideo.

– W niedzielny poranek powietrze miało 6 stopni, a woda jeszcze mniej…Choć może nie jest to najmądrzejsza rzecz, to chciałem w ten sposób zwrócić Waszą uwagę na problem śmieci w lesie i naszą akcję #zabierz5zlasu. Myślę, że wielu z nas jest zdolna zrobić jeszcze więcej- gdyby to rozwiązało problem śmieci – zachęca do udziału Hubert z Nadleśnictwa Toruń. – Plastikowych, pustych opakowań jest wszędzie mnóstwo! Chyba nie znajdzie się Polak, który lubi śmieci w lesie.

REKLAMA

Leśnicy zachęcają do udziału w sprzątaniu lasu. Każdy, kto w komentarzu na ich Facebooku, opublikuje zdjęcie lub filmik z zebranymi śmieciami oraz aktualną datą napisaną na kartce, dostanie książkę-niespodziankę (ich liczba jest ograniczona). Wchodzicie w to?

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *