Wielki sukces zawodników z Obrowa na ME. Są medale

Box2 Obrowo Region Sport
Natalia Maćkiewicz, Oskar Sobański, Grzegorz Błotnicki i Juliusz Jeneralski, fot.: AW Team Obrowo.

31 sierpnia zakończyły się Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w kickboxingu. Węgierski Gyor był areną zmagań młodych zawodników od 23 sierpnia. Do Polski z medalami wrócili zawodnicy AW Team Obrowo.

W turnieju brało udział blisko 2 000 uczestników, w tym około 150 Polaków. 4 z nich to zawodnicy obrowskiego AW Team. Największy sukces odniósł Grzegorz Błotnicki, który wywalczył Mistrzostwo Europy w formule kick – light. Poza tym, startował też w kategorii light – contact, gdzie zajął 9. miejsce. W tej samej kategorii brązowy medal zdobyła Natalia Maćkiewicz. Pozostali członkowie drużyny z Obrowa, Oskar Sobański i Juliusz Jeneralski, zajęli kolejno 5. miejsce w low – kick oraz 9. miejsce w kick – light.

– Szczere podziękowania za ducha walki i gratulacje dla wszystkich zawodników, a także dla trenera Andrzeja Maciusiewicza, bez którego te kolejne już sukcesy nie byłyby możliwe – dodaje prezes AW Team, Dariusz Jeneralski.

Jak podkreśla, cała czwórka godnie reprezentowała nasz kraj.