Webinar o dotacjach dla rolnictwa. Udział w szkoleniu on-line bezpłatny

ARiMR
fot. Pixabay

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca rolników i wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w szkoleniu on-line. Odbędzie się ono już w najbliższy czwartek 9 lipca o 12.00. Szkolenie będzie bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie on-line odbędzie się w postaci webinaru pn.: „Krajowy webinar DOTACJE DLA ROLNICTWA”. Szkolenie skierowane jest do beneficjentów ARiMR oraz wszystkich zainteresowanych programami pomocowymi dla sektora rolniczego. Na szkoleniu przedstawione zostaną m.in. zasady korzystania z podstawowych form wsparcia. Zaliczamy do nich takie programy, jak modernizacja gospodarstw rolnych, restrukturyzacja małych gospodarstw, premie dla młodych rolników i inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej.

Szkolenie będzie transmitowane na żywo na platformie Zoom. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział ? Nie trzeba zakładać konta na platformie. Wystarczy kliknąć w link, który będzie aktywny w dniu szkolenia:

https://zoom.us/meeting/register/tJ0ocemrqTgoG92tqKuzuFPpwRIJIrGD6851

Patronat nad realizacją projektu w formie webinaru objęli Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Wody Polskie i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *