Premier Mateusz Morawiecki w Chełmży. Spotkania z mieszkańcami na rynku nie będzie

Box2 Chełmża Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Premier Mateusz Morawiecki pojawi się w poniedziałek 6 lipca w województwie kujawsko-pomorskim. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, o 14.00 rozpocznie się spotkanie z samorządowcami w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury. Mieszkańcy nie będą jednak mogli wziąć w nim udziału.

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że 6 lipca premier Mateusz Morawiecki będzie przebywał z wizytą w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim. W południe pojawi się w Grudziądzu. O 14.00 zaplanowana jest wizyta premiera w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury.

REKLAMA

Premier w Chełmży wręczy samorządowcom vouchery w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych – informuje Michał Ramlau, wicestarosta toruński.

W trakcie spotkania przewidziano także wystąpienie premiera Morawieckiego.

Planowane było także spotkanie z mieszkańcami na rynku w Chełmży. Niestety, z przyczyn technicznych premier Mateusz Morawiecki nie będzie mógł pojawić się dziś na chełmżyńskim rynku.

Szanowni Państwo, niestety z przyczyn technicznych Premier Mateusz Morawiecki nie przybędzie w dniu jutrzejszym na Rynek! BARDZO PROSZE O UDOSTEPNIENIE TEJ INFORMACJI!

Opublikowany przez PiS-CHEŁMŻA Niedziela, 5 lipca 2020

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *