Kontakt

Poza Toruń, 
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41/107
87-100 Toruń

Redakcja: 
– redakcja@pozatorun.pl
– tel. 733 842 795 (pon-pt, godz. 9-15)

Radosław Rzeszotek – redaktor naczelny 
prezes@fundacja-medium.pl

Łukasz Piecyk – sekretarz redakcji 
l.piecyk@pozatorun.pl

Michał Ciechowski – dziennikarz 
m.ciechowski@pozatorun.pl

Anna Zglińska – dziennikarz 
a.zglinska@pozatorun.pl

Kinga Baranowska – edytor, działalność wydawnicza 
k.baranowska@fundacja-medium.pl

 

Dział handlowy: reklama@tylkotorun.pl

Justyna Tobolska – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 724 861 093, j.tobolska@fundacja-medium.pl

Małgorzata Kramarz – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 607 908 607, m.kramarz@pozatorun.pl 

Agata Brzezińska – specjalista ds. obsługi klienta
tel. 535 405 385