Kobiety z gminy Chełmża już niedługo będą świętować

Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Pixabay

Dzień Kobiet w gminie Chełmża jak co roku zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie. Tym razem płci pięknej zaproponowano spotkanie z kabaretem. 

Wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Kobiet, jest wyrazem szacunku i pamięci dla tych, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić mężczyzn. Matki, żony, córki – to właśnie im poświęcono ten wyjątkowy dzień w roku.

REKLAMA

Wójt gminy Chełmża, we współpracy z Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża, przygotował atrakcje dla pań. 6 marca w sali widowiskowo-sportowej w Zelgnie wystąpi Kabaret Weźrzesz. Uśmiech gwarantowany. Rada rodziców oraz uczniowie szkoły w Zelgnie przygotują z tej okazji również słodki poczęstunek. Specjalnie przygotowana kawiarenka będzie idealnym miejscem na wręczenie paniom bukietów i złożenie życzeń.

Nie będzie to jednak wszystko – 7 i 8 marca będą miały miejsce spotkania dla pań w ich własnych sołectwach. Dobrej zabawy na pewno nie zabraknie. Warto jednak pamiętać, że kobiety zasługują na docenienie nie tylko od święta, a każdy dzień jest dobry, by okazywać im, jak wiele znaczą. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *