Kino 9D w Chełmży! Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

Materiały partnera
fot. nadesłane

Ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio – te wszystkie doznania czekają nas w Kinie Mobilnym 9D, które zawita do Chełmży.

Między 28 a 30 listopada w Chełmży będzie gościć wyjątkowa atrakcja. W samym centrum miasta – na Rynku – pojawi się Kino Mobilne 9D, jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Seanse będą się odbywać co 30 minut między godz. 12 a 20.

– Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak: ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio – zachęcają organizatorzy pokazów. – Do kina mogą przychodzić dzieci, jak i dorośli.

Każdy w repertuarze znajdzie coś dla siebie. Scenerie będą bardzo różne. Zobaczycie bajkowe światy, przeniesiecie się do dżungli. Nie zabraknie też adrenaliny. Siadając w fotelu, poczujecie, jakbyście jechali kolejką górską albo brali udział w wyścigach. Będą też sceny prosto z horroru, mrożące krew w żyłach.

Mamy dla Was konkurs, w którym rozdamy 10 pojedynczych biletów na seanse 9D. Przekonajcie nas, że to właśnie Wam należy się wejściówka. Czekamy na Wasze wpisy w komentarzach pod tym artykułem do 26 listopada do godz. 15 (prosimy o podanie adresu e-mail przy wpisie). Wybierzemy 10 najciekawszych.

Pokazy będą odbywać się w wielkiej ciężarówce, której ściana sali rozkłada się na bok. Wygląda ona bardzo efektownie, jest ozdobiona 60-metrowymi światełkami LED. Największy mobilny ekran w europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie!

Pierwszego dnia pokazów – 28 listopada – wszyscy wchodzą za 15 zł. Będzie można upolować także zaproszenia rabatowe na następne dni. Bilety będą dostępne bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

Więcej informacji na stronie www.cinema9d.pl.

11 thoughts on “Kino 9D w Chełmży! Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

  1. Miałam ochotę na wycieczkę pociągiem gdzieś niedaleko więc jest idealna okazja by wybrać się do Chełmży i przy okazji zobaczyć kino 9D Ekstra ✌❤😁

  2. Ponieważ chce być malym swietym mikołajem i zrobić prezent dla dziecka, ktory jeszcze nigdy nie byl w Chelmzy a przy okazji bylby zaskoczony i zadowolony z takiej atrakcji jak kino 9D 🙂 cr-90@o2.pl

  3. Byłoby to miłe urozmaicenie rzeczywistości i zapoznanie z nową technologią kinematografii. Chciałbym na własnym ciele doświadczyć emocji, które generuje kino 9D, gdyż nigdy nie miałem takiej możliwości.

  4. Zrobiłabym super prezent mężowi, który lubi testować nowinki technologiczne pojawiające się na rynku. Sama również jestem bardzo ciekawa wrażeń jakie może dostarczyć nowy wymiar kina.

  5. Chętnie a nawet bardzo chętnie wybiorę się z moją kobietą na wycieczkę do Chełmży, jestem fanem wesołych miasteczek a to może być całkiem miłe doznanie.

  6. To będzie świetna atrakcja z okazji moich urodzin! Co prawda urodziny dopiero 7 grudnia ale chętnie prezent przyjmę tydzień szybciej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *