Cofasz licznik? To przestępstwo

112 Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Od 1 stycznia policja ma uprawnienia do sprawdzania podczas kontroli stanu liczników w samochodach. Dzięki nowelizacji przepisów, funkcjonariusze mają możliwość porównania zebranych danych ze stanem licznika z ostatniego badania technicznego pojazdu.

Jakakolwiek ingerencja w stan licznika jest przestępstwem i podlega karze do 5 lat więzienia. Mimo to, policja wciąż natrafia na kolejne przypadki cofniętych liczników. W ciągu ostatnich trzech dni, w naszym regionie zdarzyło się to aż pięciokrotnie.

REKLAMA

– W każdej z sytuacji odczytywana przez mundurowych wartość była niższa niż ta, którą wskazywał drogomierz podczas ostatniego badania technicznego. W związku z tym, miejscowi policjanci wyjaśniają w jaki sposób doszło do zmiany wskazań drogomierzy i kto jest za nie odpowiedzialny – informuje asp. Dorota Lewków z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie.

1 thought on “Cofasz licznik? To przestępstwo

  1. Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://sexanons.eu/monia25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *